23948sdkhjf

Muncitor în depozit

Upprättad
Region
Danmark
Căutăm un angajat cu experientă in depozit pentru clientul nostru din Iutlanda de Nord din Danemarca!

Responsabilitati:

Diferite responsabilități, cum ar fi:

Conducerea unui stivuitor în depozitul frigorific dar și în afara acestuia.

Lucrul  în producție

Colectare si impachetare

Control

Alte lucrări de depozitare

Cerinţe:

Certificat de stivuitor valid

Cunoasterea limbii  engleze, limba română sau poloneză constituie un avantaj

Experiență în industria alimentară,  este un avantaj dacă ați lucrat înainte într-un depozit frigorific

Sunteți structurat și eficient

Sunteți motivat și puteți lucra singur

Trebuie să puteți ajuta în producție când și dacă este necesar

Noi oferim:

Posibilitate de cooperare  pe termen lung

Oferim ajutor administrativ cu cartea fiscală, asigurările de sănătate

Sprijin de la consultanții noștri

Aplicație:

Dacă sunteți interesat de oferta de muncă, completați formularul de candidatură și atașați CV-ul dvs. cât mai curând posibil.